امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۱ کد خبر: 1685

در آیینی با حضور معاون اول رئیس جمهور بیمارستان 280 تختخوابی شهدای خلیج فارس بوشهر رسما افتتاح شد. این بیمارستان در سال 85 توسط غلامعلی حداد عادل کلنگ‌زنی و امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور رسما افتتاح شد. برای ساخت این بیمارستان 54 میلیارد تومان و برای تجهیز آن نیز 18…

در آیینی با حضور معاون اول رئیس جمهور بیمارستان 280 تختخوابی شهدای خلیج فارس بوشهر رسما افتتاح شد. این بیمارستان در سال 85 توسط غلامعلی حداد عادل کلنگ‌زنی و امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور رسما افتتاح شد.

برای ساخت این بیمارستان 54 میلیارد تومان و برای تجهیز آن نیز 18 میلیارد تومان اعتبار هزینه و از بهترین تجهیزات پزشکی در آن استفاده شده است.

بیمارستان شهدای خلیج فارس توسط سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی در زمینی به مساحت 75 هزار متر مربع و زیربنای 24 هزار و 800 متر مربع در شهر بوشهر ساخته شده است.

عملیات اجرایی این پروژه در نیمه دوم سال 85 آغاز و عملیات ساختمانی آن با 54 میلیارد تومان هزینه در سال 91 به اتمام رسید.

این بیمارستان دارای هفت طبقه و بیش از 200 تخت بستری است که در طبقه همکف رادیولوژی، اورژانس، آزمایشگاه، درمانگاه، فیزیوتراپی و اتاق‌های آموزشی قرار دارد.

طبقه اول شامل کتابخانه، بستری زنان و زایمان، بستری نوزادان، بستری جراحی، مراقبت‌های ویژه، طبقه دوم شامل بستری داخلی، سی‌سی‌یو و طبقه سوم هم شامل بستری کودکان و بستری داخلی زنان است.

در طبقه چهارم و پنجم اتاق‌های بستری جراحی، طبقه ششم اتاق‌های بستری داخلی مردان و طبقه هفتم هم اتاق‌های هواساز و آسانسور قرار دارد./فارس

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها