امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

حاج فتح الله کلهر از جانبازان هشت سال دفاع مقدس  : هريك از شهداي دفاع مقدس مردان بزرگي هستند كه به خاطر دفاع و پشتيباني از كيان و شرف ملت ايران از جان خود گذشتند و اين آئين ها فرصت مغتنمي براي معرفي گوشه اي از سلحشوريها و شهادت طلبي جوانان اين…

حاج فتح الله کلهر از جانبازان هشت سال دفاع مقدس  :

هريك از شهداي دفاع مقدس مردان بزرگي هستند كه به خاطر دفاع و پشتيباني از كيان و شرف ملت ايران از جان خود گذشتند و اين آئين ها فرصت مغتنمي براي معرفي گوشه اي از سلحشوريها و شهادت طلبي جوانان اين مرز و بوم و نسل حاضر است.

یادواره12شهید دانش آموز بخش کاکی   با حضور گسترده دانش آموزان در سالن شهید توپال کاکی  برگزار شد.

در این یادواره حاج فتح الله کلهر از جانبازان هشت سال دفاع مقدس  با بیان اهمیت برگزاری یادواره شهدا اظهار داشت :تكريم شهدا براي نسل جوان به منظور سرلوحه و چراغ زندگي آنان در همه عرصه هاي زندگي اجتماعي و فردي لازم و ضروريست .

وي افزود: هريك از شهداي دفاع مقدس مردان بزرگي هستند كه به خاطر دفاع و پشتيباني از كيان و شرف ملت ايران از جان خود گذشتند و اين آئين ها فرصت مغتنمي براي معرفي گوشه اي از سلحشوريها و شهادت طلبي جوانان اين مرز و بوم و نسل حاضر است.

کلهر تاکید نمود:شهدای والامقام با تاسی از اعمال و رفتار مولاي خود  درس فداکاری ، وفاداری ، از خود گذشتگی و شجاعت ، شهامت ، صداقت و آزادی ،عزت،بصیرت،استقلال وفتح قله های پیشرفت را  به ما آموختندو با نثار خون خود حیات جاودان یا فتند وامروز آنان ناظر اعمال ورفتار ما می باشند ولازم است  همه ما به ویژه دانش آموزان با سیره عملی شهدا آشنا شوند زیرا شهادت مسیر تکامل انسان می باشد وحضور امروز ما در این یادواره به دعوت شهدا است.

دراین  یادواره غلامحسین پوراکبری رئیس اداره آموزش وپرورش هدف از برگزاری این یادواره را ترویج فرهنگ ایثار وشهادت وزنده نگه یاد ونام شهدادانست وگفت:شهدا مردان  بزرگی بودندکه با  مردانگي و شجاعت خود انقلاب اسلامي را بيمه کردند و امروز وظيفه ما در برابر آنان گام برداشتن در راستاي منويات مقام معظم رهبري است.

وی با بيان اين که امروز استقلال، عزت، سربلندي و اقتدار اسلامي مرهون خون شهداست، افزود: برگزاري يادواره شهدا باعث مي شود از مسير شهدا دور نشويم و ياد و خاطره آنان را زنده نگه داريم

در ادامه در وصف شهدا مداحي شد.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها