امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۱ کد خبر: 1529

ساعت کار جدید ادارات دولتی در هفته آینده از شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:45 تا 15: 15می باشد که در اولین فرصت  به دستگاه های دولتی ابلاغ می شود.، استاندار بوشهر پنج شنبه ها را تا پایان سال برای دستگاه های اجرایی ، سازمان ها و نهادها تعطیل اعلام کرد . بر…

ساعت کار جدید ادارات دولتی در هفته آینده از شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:45 تا 15: 15می باشد که در اولین فرصت  به دستگاه های دولتی ابلاغ می شود.، استاندار بوشهر پنج شنبه ها را تا پایان سال برای دستگاه های اجرایی ، سازمان ها و نهادها تعطیل اعلام کرد .
بر اساس این گزارش ، فریدون حسنوند با اعلام خبر تعطیلی رسمی این روز تا پایان سال در استان عنوان کرد : ساعت کار کلیه بانک ها و مراکز بهداشتی درمانی و امدادی  از جمله بیمارستان ها، درمانگاه ها، اورژانس ها، آتش نشان ها، مراکز آموزشی، نظامی و انتظامی به روال سابق است .
وی تصریح کرد : بررسی های انجام گرفته در خصوص تعطیلی این روز درتابستان سال جاری در استان نشان دهنده نتایج مثبت و تاثیرات مطلوب آن در صرف جویی انرژی ، تقویت بنیان خانواده و رضایت مندی کارکنان دولت بوده است .
استاندار بوشهر یادآور شد: ساعت کار جدید ادارات دولتی در هفته آینده از شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:45 تا 15: 15می باشد که در اولین فرصت  به دستگاه های دولتی ابلاغ می شود. /سوک

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها