امروز: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ کد خبر: 1363

نخستين مدال طلاي كاروان دلوار در رشته پرتاب وزنه توسط جليل باقري به دست آمد. عضو تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولان ایران موفق شد نخستین مدال کشورمان در چهاردهمین دوره بازی‌های پارالمپیک را برگردن بیاویزد. این دومین مدال کاروان “دلوار” در این دوره از بازی‌های پارالمپیک لندن بود. به گزارش خبرنگار…

نخستين مدال طلاي كاروان دلوار در رشته پرتاب وزنه توسط جليل باقري به دست آمد.

عضو تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولان ایران موفق شد نخستین مدال کشورمان در چهاردهمین دوره بازی‌های پارالمپیک را برگردن بیاویزد. این دومین مدال کاروان “دلوار” در این دوره از بازی‌های پارالمپیک لندن بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، رقابتهای دوومیدانی چهاردهمین دوره بازیهای پارالمپیک عصر امروز شنبه در ورزشگاه المپیک پارک برگزار شد که در رقابتهای پرتاب وزنه جلیل باقری موفق شد نخستین مدال طلای ایران را برگردن بیاویزد.

باقری در این رقابتها با پرتاب وزنه ای به طول 11 متر و 63 سانتیمتر عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد تا دومین مدال کاروان ورزش ایران در بازیهای پارالمپیک را بدست بیاورد. قبل از این ساره جوانمردی کاروان پارالمپیکی ایران را صاحب مدال برنز در رشته تیراندازی کرده بود.

 چهاردهمین دوره بازی‌های پارالمپیک لندن از 8 تا 18 شهریورماه به میزبانی لندن برگزار می‌شود. کاروان ورزش ایران با 79 ورزشکار جانباز و معلول در 13 رشته ورزشى (10 رشته جانبازان و معلولان و 3 رشته نابینایان و کم‌بینایان) با شعار “توکل، تلاش، میثاق با شهدا” در این دوره از بازی‌ها شرکت کرده است./مهر

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها