امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ کد خبر: 1359

امام جمعه کاکی:در منطقه کاکی پتانسیل های قوی در زمینه تولید ملی وحمایت از کار وسرمایه ایرانی که نیازمند حمایت است ،وجود دارد. حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی در خطبه های سیاسی-عبادی این هفته نماز جمعه شهر کاکی با اشاره به نشست سران جنبش غیرمتعهدها گفتند: این…

امام جمعه کاکی:در منطقه کاکی پتانسیل های قوی در زمینه تولید ملی وحمایت از کار وسرمایه ایرانی که نیازمند حمایت است ،وجود دارد.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی در خطبه های سیاسی-عبادی این هفته نماز جمعه شهر کاکی با اشاره به نشست سران جنبش غیرمتعهدها گفتند: این نشست شرایط ویژه و مهمی را برای کشور ما فراهم آورده است. برخی ها فکر میکردند که کشورمان منزوی میشود حال آنکه عکس آنچه فکر میکردند اتفاق افتاد.

وی افزود: این اجلاس در زمانی صورت میگیرد که تحریم های شدیدی بر علیه ایران  توسط دشمنان در حال اتفاق است  اما با حضور مقاو م های ارشد صدها کشور جهان باعث  تقویت موقعیت ایران خواهد داشت.

خطیب نماز جمعه کاکی  گفت: آنچه در دیروز مهم بود بیانات قائد عظیم الشان دنیای اسلام حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه (مدظله العالی) بود که به چند محور کلیدی آن اشاره میکنیم: اولین محور درباره احیاء جنبش غیرمتعهد بود، دومین محور گذر دنیا به نظام بین المللی جدید و سومین محور آن مسئله فلسطین و غصب و واگذاری این کشور مظلوم به کشورهای استکباری بود. معظم اله در ادامه می فرمایند: برای ایجاد نظم نوین حفظ همبستگی و پیوند اعضاء مهم است. لازمه صلح و امنیت بین المللی خلع سلاح ها ممنوع بین المللی است.

امام جمعه کاکی  در ادامه درباره شعار امسال گفتند: به فرموده مولایمان مقام معظم رهبری «یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی تکیه بر مردم و تقویت سرمایه داری مردمی است» که این محقق نمی شود مگر در مبارزه با مفاسد اقتصادی. در منطقه ما پتانسیل های قوی وجود دارد که نیازمند حمایت است.  همه اینها مستلزم عملیاتی کردن شعار سال و توصیه های مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام محمدی در پایان به روز شهادت حضرت حمزه سیّدالشّهدا و حضرت عبدالعظیم حسنی اشاره کردند و گفتند: در روایت است که هرکس حضرت عبدالعظیم حسنی را زیارت کند گویی امام حسین (علیه السلام) را زیارت کرده است.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها