طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۱ | کد خبر : 1205
 • این مطلب را حجت‌الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته شهر کاکی اعلام کردواظهار داشت:بخش کاکی با 25 کیلومتر ساحل آبی وپیشینه تاریخی در صادرات وواردات در اسکله لاور  ضروری است کار اتمام اسکله وگمرک ...

  امام جمعه کاکی: دربخش پراستعداد کاکی کارهای مفید زیادی انجام شده است،ولی برای رسیدن به نقطه مطلوب، مسائل مهم و ارزشمندی برای پیگیری وانجام مانده است.

  این مطلب را حجت‌الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته شهر کاکی اعلام کردواظهار داشت:بخش کاکی با 25 کیلومتر ساحل آبی وپیشینه تاریخی در صادرات وواردات در اسکله لاور  ضروری است کار اتمام اسکله وگمرک لاور  شتاب بیشتری بگیرد .

  وی خواستار توجه بیشتر به شیلات  منطقه به ویژه سایت های پرورش میگو در زیارت ساحلی  شد وافزود:انتظار داریم عنایت بیشتری به بخش صید وصیادی  صورت گیرد وتلاش شود برای بافت قدیم شهر ومحله ریگدان   که از برخی خدمات محروم شده اند اعتبارات بیشتری داده شود وبرای تامین  امکانات ورزشی  وپر نمودن اوقات فراغت جوانان ونوجوانان برنامه ریزی شود.

  kakinews.ir

  وی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همه شهدای دولت و انقلاب و دفاع مقدس با اشاره به بیانات رهبری معظم انقلاب در دیدار با هیئت وزیران گفت: مولای ما قائد عظیم‌الشأن دنیای اسلامی حضرت امام خامنه‎ای (مدظله العالی) به ضرورت پافشاری به اصول واندیشه های اسلامی ودستاورده های  نظام اسلامی و معرفی عظمت انقلاب  در دیپلماسی کشور اشاره کردند. وما نیز باید در راه گام برداریم .

  امام جمعه  با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب یادآور شد: : اقتصاد مقاومتی تنها راه پیشرفت کشور است یعنی بپذیریم که در میدان جنگ هستیم و باید مقاومت کنیم تا به خودکفایی برسیم.

  kakinews.ir

  محمدی خاطر نشان کرد: از دولت ومسئولین استان ،شهرستان وبخش به واسطه ی خدمات ارزنده تشکر می نمایم  زیرا کارهای زیادی در بخش صورت گرفته است وانتظار داریم در یکسال باقی مانده از خدمت دولت کریمه مشکلات مردم رفع گردد ، اگر چه این راه ادامه خواهد یافت.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "کار اتمام اسکله وگمرک لاور ساحلی شتاب بیشتری گیرد."