طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۱ | کد خبر : 1198
 • این مطلب را سید علی هاشمی فرماندار شهرستان دشتی در جمع مردم کاکی  اعلام کرد وگفت: افتخار مسئولان این است که با الگو گیری از شهیدان رجایی و باهنر بر اساس اندیشه های الهی آنان حرکت و با تمام توان ...

  فرماندار شهرستان دشتی :27پروژه با اعتبار هشت میلیارد ویکصد میلیون تومان در بخش کاکی افتتاح وعمیلیات اجرایی اغار می گردد.

  این مطلب را سید علی هاشمی فرماندار شهرستان دشتی در جمع مردم کاکی  اعلام کرد وگفت: افتخار مسئولان این است که با الگو گیری از شهیدان رجایی و باهنر بر اساس اندیشه های الهی آنان حرکت و با تمام توان جهت توسعه  و پیشرفت شهرستان تلاش خواهند نمود.

  وی افزود: در هفته دولت 73 پروژه با اعتبار 20 میلیارد تومان در سطح شهرستان در فصول عمران شهری و روستایی ،بهداشت و سلامت ،فرهنگ و هنر ،انرژی ،حمل و نقل وآموزش وپروش  به بهره برداری و یا کلنگ زنی می شود .

  فرماندار به توزیع اعتبارات در شهرستان اشاره نمود وافزود: از مجموع اعتبارات شهرستان مبلغ 9 میلیارد  وچهارصد میلیون توماندر بخش مرکزی در قالب 22 پروژه ،27 پروژه با اعتبار هشت میلیارد ویکصد میلیون تومان در بخش کاکیو  دو میلیارد 350 میلیون تومان در بخش شنبه  در قالب 10 پروژه در هفته دولت عملیات اجرایی آنها آغاز ویا افتتاح می گردد.

  هاشمی اضافه نمود:با تخصیص اعتبارات ویژه، مشکل بافت قدیم شهر کاکی ومحله ریگدان  رفع خواهد شد و برای  اسکله وگمرک لاور ساحلی و(موج شکن) تا کنون 9 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است ونیاز به 5 میلیارد تومان اعتبار دیگر است  که   با همکاری نماینده مردم دشتی وتنگستان وتوافقنامه،  از طرف اداره بنادر  تامین اعتبار خواهد شد  وبعد از اتمام به صورت تجاری وصیادی  زیر نظر اداره بنادر اداره خواهد شد .

  فرماندار به  مهمترین پروژه های هفته دولت اشاره نمود وتاکید کرد: توسعه و گاز رسانی به روستاهای کوهپایه مند ،احداث سالن های ورزشی گنخک شیخها ، کلل وچاوشی ،چمن مصنوعی روستای سنا ،جایگاه ویژه استادیوم خورموج ،پل های محور شنبه ،باغان ،تعریض و اصلاح نقاط حادثه خیز کلنگ زنی مدارس شهید حاجیانی  شهر کاکی و آیت ریگدان ،مجتمع های آبرسانی 4 روستای ساحلی ،بادوله ،کلل و بخش طسوج و بهره برداری از پروژه های شهرداری خورموج ،کاکی و شنبه ،14 طرح هادی روستایی ،خانه های عالم روستاهای بنیاد ،درویشی ،چاهگاه و گلزار شهدای کردوان سفلی و چاوشی از  طرحهای هفته دولت در شهرستان می باشد.

  kakinews.ir

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "افتتاح و آغاز عمیلیات اجرایی27 پروژه در هفته دولت در کاکی"