امروز: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ کد خبر: 1001

امام جمعه بوشهر : در حال حاضر فضای سرزمین‌های اسلامی فضای مناسبی برای محو شدن رژیم صهیونیستی و آزادی کامل سرزمین قدس است. آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر با سفارش خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: باید از برکت و فضیلت عبادت در شب‌های…

امام جمعه بوشهر : در حال حاضر فضای سرزمین‌های اسلامی فضای مناسبی برای محو شدن رژیم صهیونیستی و آزادی کامل سرزمین قدس است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر با سفارش خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: باید از برکت و فضیلت عبادت در شب‌های قدر بهترین استفاده را ببریم و جوانان را بیش از پیش با اهمیت این شب بزرگ آشنا کنیم.

وی از حضور پرشور مردم استان در شب‌های قدر قدردانی کرد و گفت: مردم ولایتمدار استان بوشهر همیشه حضور خود را در صحنه‌های مذهبی و معنوی نشان داده‌اند.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: مردم ولایتمدار ایران با پیروی از آموزه‌های دینی حضرت علی (ع)در کنار مقام معظم رهبری ایستاده‌اند.

صفایی‌بوشهری با تاکید بر حضور و دعوت از آحاد مردم به منظور شرکت حماسی و  باشکوه در روز قدس جمعه آینده افزود: در حال حاضر فضای سرزمین‌های اسلامی فضای مناسبی برای محو شدن رژیم صهیونیست و آزادی سرزمین قدس است.

وی ادامه داد: آگاهی و بیداری اسلامی در سرزمین‌های اسلامی موجب گسترش حوزه بصیرت مردم در جهان شده است.

صفایی‌بوشهری گفت:در شرایط کنونی جهان سلطه به دنبال ایجاد تهاجم فرهنگی، نظامی و اقتصادی در کشورهای اسلامی هستند و راهپیمایی روز قدس و حضور مردم می‌تواند نشان از بیداری، حمایت از نظام اسلامی و مقابله با تهاجم سخت جهان سلطه باشد.

صفایی‌بوشهری با تسلیت ایام سوگواری مولای متقیان امام اول شیعیان جهان حضرت علی (ع) گفت: مردم همواره باید متحد در کنار هم به صورت موجی از امت اسلامی در برابر فتنه‌ها مقابله کنند.

وی اضافه کرد: همه باید با آگاهی هر فتنه ضد ولایی را با بصیرت و صبر در هم بشکنند و مردم ایران اسلامی امتحان خود را در این راستا پس داده و همیشه اینچنین هستند./فارس

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها